Nahlédnutí do zahrádkářských aktivit

26. prosince 2009 v 20:03 | K. |  TS2 Ročné obdobia

Nahlédnutí do zahrádkářských aktivit

Seasons je tady a vaši Simíci se pouštějí do zahradničení! Na své zahrádce si nyní můžete vytvořit záhon, který nejprve pohnojíte a následně osázíte rozmanitými druhy ovoce a zeleniny. Na výběr máte mimo jiné například jahodník, rajče nebo třeba lilek. O své rostliny se poté musíte pečlivě starat, zalévat je, vytrhávat plevel, zbavovat je mšicí a hovořit k nim. Pokud se sazenicím nebudete dostatečně věnovat, vyroste vám na nich ovoce bez chuti. Pokud ale budete o rostliny pečovat s láskou, odmění se vám krásnými a vynikajícími plody, které vaši zahradu proslaví po celém sousedství.


Kvalitu vašeho ovoce ovlivní také vaše zahradnické dovednosti. Čím více času věnujete starání se o zahradu, tím se vaše pěstitelské schopnosti budou zlepšovat. Postupně se vypracujete přes tři úrovně, bronzovou, stříbrnou a zlatou. S každou úrovní přichází nový a efektivnější způsob starání se o rostliny.


Vámi vypěstované ovoce můžete prodat, dát ho do lednice na později nebo použít nový odšťavňovač a vyrobit skvělý osvěžující džus. Některé z nich mají i zvláštní účinky, například vypití vynikajícího džusu z lilku vám přidá jeden dovednostní bod. Své plodiny můžete pěstovat nejen venku na záhonech, ale také ve sklenících, které odolávají i chladnějšímu počasí. Skleník je možné vybavit osvětlením a dokonce i propojit s obytnou částí domu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.